Elektronické zabezpečení - ELEKTROSERVIS Kvěch

Elektronické zabezpečení

Zabezpečujeme objekty

EZS

Elektronická zabezpečovací systémy

Tyto systémy se postarají o vaše bezpečí hned v několika oblastech.

  • upozorní na vloupání do objektu
  • moniturují případný únik plynu
  • umožňují dálkové ovládání spotřebičů
CCTV

Kamerové systémy

Pokročilé systémy monitorování objektů.

  • na dálku zkontrolujete pohyb osob
  • snadná kontrola stavu vozidel a dalšího majetku
  • možnost napojení na další systémy

Používáme řadu Jablotron 100

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi.

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron.

Multifunkční použití

JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Svobodný výběr

Alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru, která se přizpůsobí vašim potřebám. Nabízí řešení pro byty, chaty, domy, kancelářské i výrobní prostory. Naplánujte si jeho velikost dle libosti.

Skutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte celkovou ochranu JABLOTRON. Vyzkoušejte si nejvyšší úroveň bezpečnostní služby na 3 měsíce ZDARMA.